S.S.S / Sık Sorulan Sorular


Mağazamız hakkında:S : Koltuğu markasız, tamamen sade istiyorum ne yapabiliriz?

C : Marksız isterseniz sadece 5 adet üzeri olursa tamamen markasız olarak ön sipariş verebilirsiniz.S : Ürünlere isterseniz hareketsiz pingo teker isteyebilirsiniz?

C : Teker yerine pingo yani hareketsiz teker takabiliriz. Sipariş sonrası talep etmeniz yeterlidir.


S : Garanti neleri kapsıyor? Bu kapsama 01.06.2021 tarihinden sonraki satışlar için geçerlidir. 

C : 2 yıl boyunca fonksiyonel her şey garanti kapsamındadır. Örneğin; Ayak yamulması kırılması - Teker kırılması - Amortisörün hava kaçırması bozulması çalışmaması - Mekanizmanın fonksiyonlarının çalışmaması veya kol uçlarındaki plastik aksamın zorlamayla kırılması- Kollar'daki basılan tuş pimlerin kırılması veya sağa sola dönmemesi ileri geri gitmemesi - Yatak Mekanizmasında her hangi bir şekilde diş tutmaması bozulması çalışmaması garanti kapsamındadır. Koltuğunuzu Küçükçekmece’deki mağazamıza getirdiğinizde, personellerimiz koltuğunuzu aracınızdan alıp, gerekli işlemleri yapıp tekrar aracınıza yükler. Siz çay kahve içene kadar, problem halledilmiş olur, sizden hiçbir ücret alınmaz. İstanbul dışındaysanız, sizin müdahale edebileceğiniz gibi bir durum varsa, parça size kargolanır. Sitemiz üzerindeki nasıl yapılır?  Bölümünden parçayı nasıl değiştirebileceğinize dair videoları izleyip, işlemi basitçe uygulayabilirsiniz. Telefonla veya görüntülü aramayla gerekli desteği alabilirsiniz. Sizin müdahale edemeyeceğiniz gibi bir durum varsa, koltuğunuzu size verilen kod ile Aras kargoyla bize gönderdiğinizde, koltuğunuzun problemi halledilip tekrar size kargolanır.  Bu kapsama 01.06.2021 tarihinden sonraki satışlar için geçerlidir. Bu tarihten önceki siparişlerde ayak, teker ve mekanizma kırılma yamulması garantiye girmemektedir.


S : Nasıl iade edebilirim?

C : 2 Gün içinde kendi kolisiyle paketleyip. Bize geliş ücretini ödeyip kargolayabilirsiniz. Yada karşı ödemeli olarak kargolayıp koltuk ücretinden düşürebilirsiniz. Geliş kargo ücreti ortalama 50 TL ile 120 TL arasında tutmaktadır.


S : Çift mekanizma nedir?

C : Bilgilendirme videomuzu izleyip bilgi almak için  tıklayınız


S : Koltuklar arasında ne fark var?

C : Sadece görüntü model farkı vardır tüm malzeme ve fonksiyonları aynıdır.


S: Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

C : Ürününüz kargoya verilmediyse bizleri arayıp iptal ettirebilirsiniz. Ödemeniz 1 saat içinde hesabınıza kesinti olmadan aktarılır. Kredi kartıyla satın aldıysanız iade işleminizi ödeme sistemi üzerinden yapmaktayız bu da 2 ile 4 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Kredi kartıyla satın aldıysanız ve ödemenizi beklemeden hemen hesabınıza aktarılmasını istiyorsanız havale EFT fiyatlarındaki rakamları hemen iade alabilirsiniz..


S : Bel yastığı çıkıyor mu?

C : Evet her iki yastıkta sökülüp takılabilmektedir.


S : Koltuk hasarlı gelirse ne yapmamız gerekiyor?

C : Böyle bir durum yaşanırsa problemli parça size ücretsiz olarak kargolanır.


S: Deri terletir kumaş terletmez mi?

C : Halk arasında da bilindiği üzere derinin çeşidine göre koltuklar sıcak ortamlarda terletme yapabilmektedir.  Aslında koltuğun üstünde ister deri ister kumaş olsun, ortam havasız ve sıcaksa her koltuk terletebilir hatta koltukta oturmadan da terleyebilirsiniz. Ortamın terlemeye müsait olduğu durumlarda terletmez koltuklarımız sizi çok daha ferah tutacaktır.


S : Ne zaman gelir?

C : Tüm Türkiye içine 1-2 gün içinde teslim olmaktadır.


S : Koltuk demontemi geliyor?

C : Evet demonte gelmektedir, sadece sırt kısmın montajı yapılmamaktadır. Kurulumu nasıl yapılıyor? İzlemek için TIKLAYINIZ


S : Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

C : Aras kargo ile çalışmaktayız.


S : Kapıda ödeme var mı?

C : Kapıda ödeme sadece İstanbul Avrupa yakası için geçerlidir. Anadolu yakasındaysanız ekstra 100 TL ücretle kapıda ödeme yapabilirsiniz.


S : Soyulma yırtılma durumları için hangi koltuğunuz daha dayanıklıdır?

C : Koltuklarımızı 2020 yılının sonuna doğru sadece kumaş olarak üretmeye başladık çünkü deri olan modellerimiz tercih edilmemeye başlamıştı. Deri koltuklardaki çatlama yırtılma deforme durumları tamamen terlemeden dolayıdır. Ortam yumuşak ve üzerinde baskı olduğu için deride ayrılma yani çatlama ve sonrasında kopmalar meydana gelmektedir. Kumaş koltuklarımızda ise bu problemlerin hiç biri yaşanmamaktadır.


S : Mağazanızdan gelip kendim almak istiyorum Aracıma sığar mı?

C : 2000 model Opel Corsa model araca ayaklar sökük halde ön koltuğa 1 arka koltuklara 3 adet toplamda 4 adet sığmaktadır, bu aracı baz alırsanız hesap yapmanız kolaylaşacaktır.


S : Koltuk kaç KG?

C : 25 kg'dır.


S : Çökme olur mu?

C : Dökme sünger olduğu için çökme olmaz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.