Sitenizdeki ürünlerin havale eft veya gelip elden nakit alabileceğimiz son fiyatları nedir?

Havale Eft yapacaksanız ödeme sayfasına geldiğinizde aşağıdaki rakamlar çıkmaktadır. Kredi kartıyla satın almak istiyorsanız üst kısımdan KREDİ KARTI yazan butona tıklayabilirsiniz. Elden gelip kendiniz alırsanız yine aşağıdaki fiyatlar geçerlidir.


HAVALE YAPARAK 100 TL' YE YAKIN İNDİRİM KAZANABİLİRSİNİZ KREDİ KARTIYLA SATIN ALACAKSANIZ ÜST KISIMDAN KREDİ KARTI BUTONUNA TIKLAYABİLİRSİNİZ 

Havale ile nasıl satın alacağım? Ödeme sayfasındayken ödemenizi yaptıktan sonra siparişi tamamla diyebilirsiniz. Yada hesap numarasının fotoğrafını çekip siparişi tamamla dedikten sonrada ödemenizi yapabilirsiniz. Sağ altta kargo bedeli 0 TL yazmaktadır bu ödemeniz gereken rakamı gösterdiği için 0 TL yazmaktadır.  

Hesap numaramıza Havale Eft yapacaksanız aşağıdaki fiyatlar geçerlidir.


XMAX-3 PRO VİNLEKS ( FULL DERİDİR )

Çift Mekanizmalı 850 TL


XMAX-3 PRO Terletmez ( OTURAN VE YASLANILAN KISIM KUMAŞTIR )

Çift Mekanizmalı 950 TL


TOKYO VİNLEKS ( FULL DERİDİR )

Çift Mekanizmalı 750 TL


TOKYO TERLETMEZ ( OTURAN VE YASLANILAN KISIM KUMAŞTIR )

Çift Mekanizmalı 850 TL


Kargo hariç fiyatlardır. İstanbul dışı 70.00 TL Aras kargo ücretini isterseniz havaleye ekleyebilir yada kapıda nakit olarak kargocuya ödeyebilirsiniz.


İstanbul içi kargo yapamıyoruz sadece biz teslim ediyoruz. Dilerseniz AVRUPA YAKASI 100 TL - ANADOLU YAKASI 150 TL nakliye bedelini ve koltuk ücretini komple kapıda nakit olarak ödeyerek satın alabilirsiniz. 


-İstanbul içi ücreti komple kapıda nakit olarak ödeyecekseniz telefonla arayıp sipariş verebilirsiniz. Yada siteden kartla satın alıp kapıda nakliye bedelini nakit olarak veya havale eft ile ödeyebilirsiniz.


Not: Ücretler hesapa geçmeden her hangi bir teslimat veya kargo yapılamamaktadır.Mesajlara neden geç cevap veriliyor?  Online olarak alışveriş yapan müşterilerimizin siparişlerini hazırlayıp paketlemek ve kargoya yetiştirmekle uğraştığımız için mesaj yazıp bilgi bekleyen müşterilerimize ne yazıkki 1 gün baazen 1 hafta sonra cevap verebildiğimiz oluyor. Telefonlara tabiiki bakıyoruz ancak mesaj sayımız oldukça fazla ve cevap yazdığımız kişilerde bize tekar yeni bir soru sorduğunda ve bu yazışmalar yapılırken telefonlar çaldığında telefonlara bakmamız ve üstüne yeni gelen mesajlara da cevap yazmamız, herkese anında cevap vermemiz, neredeyse tüm günümüzü alabiliyor. Bu yüzden sıkça sorulanlar bölümünde, tüm sorularınızı cevapladık. Buradaki bölüm'de sorunuz yoksa bizi arayıp bilgi almanız, sipariş aşamanızı hızlandıracaktır. Sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ne zaman gelir? Tüm Türkiye içine 1-2 gün içinde teslim olmaktadır.

Koltuk demonte'mi geliyor? Kurulum nasıl yapılıyor? Ürün size kurulu gelmektedir. Her hangi bir alet kullanmadan koltuğunuzu kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Örnek video için TIKLAYINIZ  Videoda 00:30 ile 01:07 arasını izlemeniz yeterlidir. Koltuk size 3 parça halinde gönderiliyor. 1- Koltuk 2- Amortisör 3- Ayak. Kurulumu her hangi bir alet kullanmadan 1 dk içinde basitçe yapabilirsiniz.

Terletmez ve deri olarak hangi renkler var? Şu modelin çift mekanizmalısı veya tek mekanizmalısı varmı? Satın alabileceğiniz renklere, ürünler kategorisinden bakabilirsiniz.  Elimizde hangi renklerin olduğuna veya her hangi bir ürünün tek mekanizmalısı veya çift mekanizmalısın'dan varmı, öğrenmek için, sitemizde istediğiniz ürüne geldiğinizde, eğer üzerinden tükendi yazmıyorsa o ürün elimizde vardır. 
Hangi kargo ile çalışıyorsunuz? Aras kargo ile çalışmaktayız. Kargo 65-70 TL arasında tutmaktadır.

Her hangi bir tarihte indirim yapacakmısınız? Her hangi bir tarihte, toptan veya 1 adet alımda indirim yapılamamaktadır.

RİO ile XMAX-3 arasında ne fark var? XMAX-3 modelimizin sırtı RİO'ya göre daha uzundur ancak bu RİO nun sırtının kısa olduğu anlamına gelmiyor. Koltuk ölçülerini kıyaslamak için ilan açıklamalarına göz atabilirsiniz. Diğer tüm aksamlar,malzeme ve özellikleri aynıdır.

Terletmez ile deri arasında ne fark var? Koltuklar tamamen aynı özelliklerdedir. Sadece oturulan bölgeyle yaslanılan bölge, kumaş veya deri olarak değişir. Deri modelimiz hakiki deriden olmadığı için düşünüldüğü kadar terletmez ancak ortam havasız ve sıcaksa elbiseninizin malzemesine görede az veya çok terletme yapabilir.

Kapıda ödeme varmı? Kapıda ödeme maalesef yok.

Sipariş vereceğim ne yapmam gerekiyor? www.xmaxoyuncukoltugu.com sitemizde satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyip ödeme sayfasına geldiğiniz'de Havale Eft yapacaksanız çıkan fiyatları havale veya eft yapmanız yeterli. Bizler ödemeniz geldiğin'de siparişinizi kargoluyoruz. Ödemeniz gelmemiş ise veya farklı bir isimle gönderdiyseniz, bu durumu arayıp bilgi vermeniz, siparişinizin kargoya verilme sürecini hızlandırır.


Soyulma yırtılma durumları için hangi koltuğunuz daha dayanıklıdır? Bu durum kullanıma bağlı bir durum olduğu için her hangi bir modele yönlendirmemiz doğru olmaz, şunu bilmenizi isteriz ki sizin sorun yaşamanız bizlere'de yansıyacaktır ve biz sürekli sorun yaşatan hiç bir malzemeyi kullanmayız. Ancak yinede tavsiye öneri isterseniz, kumaş darbelere sürtünmelere karşı daha dayanıklıdır diyebiliriz. Böyle bir durum yaşanırsa cuzi miktarlarla oturma minderini veya sırt bölümünü bizlere gönderip veya getirip yenileme işlemi yaptırabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim? Ürününüz kargoya verilmediyse bizleri arayıp iptal ettirebilirsiniz. Ödemeniz 1 saat içinde hesabınıza kesinti olmadan aktarılır. Kredi kartıyla satın aldıysanız iade işleminizi ödeme sistemi üzerinden yapmaktayız bu da 2 ile 4 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Kredi kartıyla satın aldıysanız ve ödemenizi beklemeden hemen hesabınıza aktarılmasını istiyorsanız havale eft fiyatlarındaki rakamları hemen iade alabilirsiniz.

Bel yastığı çıkıyormu? Bel yastığı RİO modelimizde sökülüp takılamıyor. XMAX-3 modelimiz'de söküküp takılabilmektedir.

Kargo Süreci Nasıl İşliyor? 
Kargo ücreti tüm Türkiye için 65.00 TL ile 70.00 TL arasında tutmaktadır. Genel olarak 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Koltuğunuz kargoya verildiğin'de Aras Kargo'dan size takip kodu mesaj olarak gönderilmektedir. Mesaj gelmez ise WhatsApp üzerinden takip no istediğiniz'de hemen gönderilir.

Koltuğun Özellikleri Nedir? Öğrenmek için TIKLAYINI

 • Spor, modern yeni tasarım
 • Herkese hitap eden boyutlar'da ve tasarımda
 • Kaliteli Vinleks suni deri
 • Demir iskelet
 • En kaliteli koltuklar'da kullanılan sıcak dökme sünger ( Poliüretan )
 • 4 Class dayanıklı amortisör 
 • Hareketli 3D kol (aşağı yukarı-ileri geri-sağa sola)
 • Kolların üstü uzun süre kullanıma uygun süngerimsi yumuşak yapıda
 • Sağlam, krom metal ayaklar
 • Yatak olana kadar her kademe de sabitleme özelliği
 • Model rengine uyumlu özel kafa yastığı
 • 2 Yıl mekanizma aksam garantili
 • Türkiye'nin her yerine kargo
 • Çift yastıklı
 • Çökme yapmayan poliüretan malzeme
 • Koltuk rengine uyumlu amortisör


Rio ölçüleri nedir?

Oturum sağdan sola 45 cm
Oturum önden arkaya 50 cm
Kollar içten 54 cm - Dıştan 71 cm
Yerden yükseklik Min. 50 cm - Max 58 cm
Yerden kol yüksekliği kollar kapalı Min 64 cm - Max 72 cm
Sırt yaslanılan bölge yükseklik 84 cm

Sırt sağdan sola en geniş 60 cm 


Koltuk hasarlı gelirse ne yapmamız gerekiyor? Böyle bir durum yaşanırsa problemli parça size ücretsiz olarak kargolanır. Bu işlemden sonra problem yaşanan bir durum olursa, 2 yıl boyunca parçalar ücretsizdir ancak kargo ücretleri size aittir.


Garanti neleri kapsıyor? 
2 Yıl boyunca fonksiyonel her şey garanti kapsamındadır. Teker, deri ve kumaş, kırılmalar ve yırtılmalar, fiziki kuvvetle zarar göreceğinden dolayı, garantiye girmez. İstanbul içi her hangi bir problem'de koltuğunuzu İkitelli'deki fabrika'mıza getirdiğiniz'de, personellerimiz koltuğu aracınız'dan alıp, gerekli işlemleri yapıp tekrar aracınıza yükler. Siz çay kahve içene kadar, problem halledilmiş olur, sizden hiç bir ücret alınmaz. İstanbul dışındaysanız, sizin müdahale edebileceğiniz gibi bir durum varsa, parça size kargolanır. Sitemiz üzerinde'ki Nasıl Yapılır? bölümün'den parçayı nasıl değiştirebileceğinize dair videoları izleyip, işlemi basitçe uygulayabilirsiniz. Telefonla veya görüntülü aramayla gerekli desteği'de alabilirsiniz. Sizin müdahale edemeyeceğiniz gibi bir durum varsa, koltuğunuzu nakliye firmalarıyla bize gönderdiğiniz'de, koltuğunuzun problemi halledilip tekrar size kargolanır. İşlemler ücretsiz'dir ancak kargo ücretleri size aittir. 


Rio Vinleks ile Terletmez arasında ne fark var? 

Vinleks olan koltuğumuz komple suni deridir. Terletmez koltuğumuz'da ise oturum kısmı ve yaslanılan bölge kumaştır. Kumaş hem terletme yapmaz, hem'de fiziki kuvvetle oluşabilecek deformasyona karşı daha dayanıklıdır.


Deri terletir kumaş terletmezmi? 

Deri 2 saatte terletir kumaş 8 saatte terletir desek sanırım doğru bir örnek olur. Aslında koltuğun üstünde ister deri ister kumaş olsun, ortam havasız ve sıcaksa her koltuk terletir.

Çift mekanizma nedir, fiyatı farkı nedir? 
Çİft mekanizma farkı her koltuk için 100 TL'dir. Genel bilgi videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Kaç kiloya kadar kaldırıyor? 

Teknik bilgi sınırlama getireceğinden genel bilgi olarak şunu söyleyebiliriz. Çok ucuz bir koltuğun her yeri kırılıp bozulabilir. Sizin şuan baktığınız koltuk piyasada pahalı satılan koltuklardan farksızdır. Poliüretan malzemeden üretilmiş demir iskelete sahiptir. Ayaklar metaldir. Alt mekanizma demirdir. Fazla kiloluyum en fazla ne olabilir derseniz. Sürekli aniden zıplayarak oturursanız teker kırılabilir, bu durumda'da internet üzerinden, 20 ile 25 TL arasında 5 adet tekeri kargo dahil sipariş verebilirsiniz. İlanı bulmak için koltuk tekeri yazmanız yeterli. Kilonuz yüksekse nazik kullanırsanız hiç bir problem yaşamazsınız.


Arabaya sığarmı? 

2000 Model Opel corsa'ya ayaklar sökük halde 4 adet sığıyor, bu aracı baz alırsanız, hesap yapmanız kolaylaşacaktır.

Koltuk kaç kg? 25 KG dır

Çökme olurmu? Dökme sünger olduğu için çökme olmaz.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?