• XMAX-3 Pro Terletmez Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah (Nakit 1.049 TL)
 • XMAX-3 Pro Terletmez Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah (Nakit 1.049 TL)
 • XMAX-3 Pro Terletmez Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah (Nakit 1.049 TL)
 • XMAX-3 Pro Terletmez Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah (Nakit 1.049 TL)
 • XMAX-3 Pro Terletmez Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah (Nakit 1.049 TL)
 • XMAX-3 Pro Terletmez Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah (Nakit 1.049 TL)
 • XMAX-3 Pro Terletmez Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah (Nakit 1.049 TL)
 • XMAX-3 Pro Terletmez Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah (Nakit 1.049 TL)
XMAX-3 Pro Terletmez Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah (Nakit 1.049 TL)
Ürün Kodu : 104       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  XMAX
1,155.60 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yayınlar’da daha ilgi çekici olabilir.! (Seçilirse başlık yastığı koltuktaki yerine yarasa yastıklı gönderilir)
-
+

Siyah ayaklı ve ona uyumlu siyah amortisörle gönderilir.


Ödeme sayfasına geldiğinizde başlıktaki nakit fiyat üzerinden havaleyle alabileceğiniz hesap numaramız çıkmaktadır. Yukarıdaki fiyat kredi kartı tek çekim fiyatıdır.


Kargo süreci;

Kargo günlerimiz Salı ve Cuma günüdür. Genel olarak sonraki gün veya 2. Gün teslim olmaktadır. Kargoya verildiğinde Aras Kargo'dan size mesaj gönderilmektedir. Mesaj gelmez ise kargo günleri akşam saat 19:00 'da takip numaraları bölümünden takip kodunuza ulaşabilirsiniz. İstanbul içindeyseniz koltuğunuzu mağazamıza gelip test ederek satın alabilirsiniz. 

 

Özellikleri;

 • Tahriş yapmayan yumuşak yapılı, nefes alan terletmez gözenekli kumaş
 • 180° derece yatak olabilme özelliğine sahip
 • Kumaş yastıkları sökülüp takılabilir ve yukarı aşağı ayarlanabilir
 • Hareketli 3D kol (aşağı yukarı-ileri geri-sağa sola)
 • Kolların üstü uzun süre kullanıma uygun süngerimsi yumuşak yapıda
 • 120 KG azami 150 KG taşıma kapasitesine sahip
 • 2 Yıl garanti belgeli - Gıcırdamaya bile garanti veren tek firmayız
 • Çift Mekanizmalı - Çift kol mekanizma sayesinde 130 derece oturumla beraber 'L' şeklinde yaylanabilme (koltuğun altındaki sağ ve sol kollara sahip, ayrıca yaylanma özelliğine sahiptir ve bu yaylanmayı öndeki topuz sayesinde yumuşak yaylanma veya sert yaylanmaya ayar verebilmenizi sağlar)
 • Çift kol mekanizma sayesinde her kademede kilitleyebilme ve vücut yapısına göre ayarlayabilme özeliğine sahiptir. Oturduğunuzda sol altta kalan kol koltuğu ''L'' şeklinde hem oturulan bölge hemde yaslanılan bölgeyi ileri geriye hareket ettirir. Film izlerken öne kaymayı engellemek için veya en rahat pozisyonda oturmak için oturum ve sırt bölgesinin kavis derecesini ayarlayabilmenize olanak tanır. 
 • Dayanıklı yüksek 3 Class siyah amortisör
 • Spor, modern yeni tasarım
 • Herkese hitap eden boyutlarda ve tasarımda
 • Demir iskelet
 • En kaliteli koltuklarda kullanılan çökme yapmayan sıcak dökme sünger (poliüretan)
 • Sağlam uzun ömürlü cam elyaflı siyah plastik ayak 


XMAX-3 PRO Ölçüler;

Oturum sağdan sola iç kısım 42 cm - Dış kısım 56 cm
Oturum önden arkaya 48 cm
Kollar içten 53 cm  - dıştan 70 cm
Yerden oturulan bölge üstü 49 cm altı 38 cm
Yerden kol üstü, amortisör en aşağıda 64,5 cm
Yerden kol üstü, amortisör en yukarda 72 cm
Sırt yaslanılan bölge oturumdan yukarı yükseklik 89 cm
Sırt sağdan sola en geniş 56 cm
Koltuk boyu yerden sırt ucu, Min. 132 cm - Max. 138 cmXMAX-3 PRO TERLETMEZ Profesyonel Oyuncu Koltuğu (ÇİFT MEKANİZMALI)

Fabrikadan Aracısız Komisyonsuz Direkt Alışverişin Ayrıcalığını Yaşayın


BİLİNÇLİ TÜKETİCİLER İÇİN 2017 DEN BERİ %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİYLE HİZMETİNİZDE OLMAYA DEVAM EDİYORUZ... ARZU EDERSENİZ İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE'DEKİ MAĞAZAMIZ'DAN, DENEYEREK SATIN ALABİLİRSİNİZ.  AYRICA, HEPSİBURADA.COM, GİTTİGİDİYOR.COM VE SAHİBİNDEN.COM ÜZERİNDEN, XMAX OYUNCU KOLTUĞU YAZIP ARATTIĞINIZ'DA, VERGİ LEVHAMIZLA KAYIT OLUP AÇTIĞIMIZ MAĞAZALARIMIZA ULAŞABİLİR, BAŞARILI SATICI KÜNYEMİZ'DEKİ YORUMLARI OKUYABİLİR, TAKSİTLİ VEYA PEŞİN OLARAK GÜVENLİ ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

İNSTAGRAM HESABIMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MÜŞTERİLERİMİZİN GÖNDERDİĞİ FOTOĞRAF VE VİDEOLARA BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YOUTUBE KANALIMIZ ÜZERİNDEN GENEL BİLGİ VİDEOLARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZSıkça sorulanlar;

Garanti neleri kapsıyor?  2 yıl boyunca fonksiyonel her şey garanti kapsamındadır. İstanbul içi herhangi bir problemde koltuğunuzu Küçükçekmece’deki mağazamıza getirdiğinizde, personellerimiz koltuğunuzu aracınızdan alıp, gerekli işlemleri yapıp tekrar aracınıza yükler. Siz çay kahve içene kadar, problem halledilmiş olur, sizden hiçbir ücret alınmaz.
İstanbul dışındaysanız, sizin müdahale edebileceğiniz gibi bir durum varsa, parça size kargolanır. Sitemiz üzerindeki nasıl yapılır? Bölümünden parçayı nasıl değiştirebileceğinize dair videoları izleyip, işlemi basitçe uygulayabilirsiniz. Telefonla veya görüntülü aramayla gerekli desteği alabilirsiniz. Sizin müdahale edemeyeceğiniz gibi bir durum varsa, koltuğunuzu size verilen kod ile Aras kargoyla bize gönderdiğinizde, koltuğunuzun problemi halledilip tekrar size kargolanır. İşlemler ücretsizdir ancak kargo ücretleri size aittir. Teker kırılması, deri ve kumaşta dikiş açılması, yırtılma aşınma, mekanik aksamda kırılmalar ve yırtılmalar, fiziki kuvvetle zarar göreceğinden dolayı, garantiye girmez. Ancak bunlar sizi korkutmasın. Böyle durumlarda çok cuzi miktarlarla parçaları bizden temin edebilirsiniz. Parçaları sadece bizden alışveriş yapan müşterilerimize maliyet fiyatından satmaktayız. 

Koltuklar arasında ne fark var?  Sadece görüntü model farkı vardır tüm malzememe ve fonksiyonları aynıdır.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim? Ürününüz kargoya verilmediyse bizleri arayıp iptal ettirebilirsiniz. Ödemeniz 1 saat içinde hesabınıza kesinti olmadan aktarılır. Kredi kartıyla satın aldıysanız iade işleminizi ödeme sistemi üzerinden yapmaktayız bu da 2 ile 4 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Kredi kartıyla satın aldıysanız ve ödemenizi beklemeden hemen hesabınıza aktarılmasını istiyorsanız havale EFT fiyatlarındaki rakamları hemen iade alabilirsiniz.

Bel yastığı çıkıyor mu? Evet her iki yastıkta sökülüp takılabilmektedir.

Koltuk hasarlı gelirse ne yapmamız gerekiyor? Böyle bir durum yaşanırsa problemli parça size ücretsiz olarak kargolanır. Bu işlemden sonra problem yaşanan bir durum olursa, 2 yıl boyunca parçalar ücretsizdir ancak kargo ücretleri size aittir. Anlaşmamız vardır

Deri terletir kumaş terletmez mi? Halk arasında da bilindiği üzere derinin çeşidine göre koltuklar sıcak ortamlarda terletme yapabilmektedir.  Aslında koltuğun üstünde ister deri ister kumaş olsun, ortam havasız ve sıcaksa her koltuk terletebilir hatta koltukta oturmadan da terleyebilirsiniz. Ortamın terlemeye müsait olduğu durumlarda terletmez koltuklarımız sizi çok daha ferah tutacaktır.   

Ne zaman gelir? Tüm Türkiye içine 1-2 gün içinde teslim olmaktadır.

Koltuk demontemi geliyor? Kurulumu nasıl yapılıyor? İzlemek için TIKLAYINIZ

Hangi kargo ile çalışıyorsunuz? Aras kargo ile çalışmaktayız.

Terletmez ile deri arasında ne fark var? Koltuklar tamamen aynı özelliklerdedir. Sadece oturulan bölgeyle yaslanılan bölge, kumaş veya deri olarak değişir. Deri modelimiz hakiki deriden olmadığı için düşünüldüğü kadar terletmez ancak ortam havasız ve sıcaksa elbisenizin malzemesine göre az veya çok terletme yapabilir.

Kapıda ödeme var mı? Kapıda ödeme sadece İstanbul Avrupa yakası için geçerlidir.

Soyulma yırtılma durumları için hangi koltuğunuz daha dayanıklıdır? Bu durum kullanıma bağlı bir durum olduğu için herhangi bir modele yönlendirmemiz doğru olmaz, şunu bilmenizi isteriz ki sizin sorun yaşamanız bizlere de yansıyacaktır ve biz sürekli sorun yaşatan hiçbir malzemeyi kullanmayız. Ancak yine de tavsiye öneri isterseniz, terletmez koltuklarımız darbelere ve sürtünmelere karşı daha dayanıklıdır diyebiliriz. Böyle bir durum yaşanırsa cüzi miktarlarla oturma minderini veya sırt bölümünü bizlere gönderip veya getirip yenileme işlemi yaptırabilirsiniz.

Arabaya sığar mı? 

2000 model Opel Corsa model araca ayaklar sökük halde ön koltuğa 1 arka koltuklara 3 adet toplamda 4 adet sığmaktadır, bu aracı baz alırsanız hesap yapmanız kolaylaşacaktır.

Koltuk kaç kg? 25 kg'dır.

Çökme olur mu? Dökme sünger olduğu için çökme olmaz.Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.